Tautvydas Šlevas

Tekstų autorius, blogo administratorius
Sulaukęs garbaus amžiaus neketinu krimstis, kodėl galėjau nuveikti tą ar aną, bet to nepadariau. Atėjo laikas nugalėti abejones ir leistis į kelionę. invisusmundi(@)gmail.com

Aplankytos užsienio šalys: Švedija, Danija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Latvija, Estija, Škotija, Lenkija, Slovakija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija, Turkija, Nepalas, Tailandas, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Australija, Laosas, Vietnamas, Ispanija, Prancūzija, Olandija, Vokietija.

  • Mėgstu keliauti 100%
  • Mėgstu pavalgyti 99%
  • Mėgstu pamiegoti 9%

Kamilė Jokšaitė

Fotografė, video montuotoja
Vidinis balsas skatina kelti sparnus ir įrodyti, kad kai kurie, iš pažiūros neįmanomi dalykai iš tikro gali būti ranka pasiekiami. Nėra ko prarasti. Juk gyvenam tik kartą.

Aplankytos užsienio šalys: Čekija, Austrija, Italija, Vatikanas, Latvija, Estija, Rusija, Švedija, Danija, Lenkija, Slovakija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija, Turkija, Nepalas, Tailandas, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Australija, Laosas, Vietnamas, Ispanija, Prancūzija, Olandija, Vokietija.

  • Mėgstu keliauti 100%
  • Mėgstu pavalgyti 9%
  • Mėgstu pamiegoti 100%

Meškiukas Kevinas

Direktorius
Mėgstu keliauti ir visiems vadovaut. Apie gyvenimo prasmę daug negalvoju, galvoju tik kaip pamiegot. Gimiau per Valentino dieną, o pavadintas buvau komiko Kevino Harto garbei.

Aplankytos užsienio šalys: Lenkija, Slovakija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija, Turkija, Nepalas, Tailandas, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Laosas, Vietnamas, Ispanija, Prancūzija, Olandija, Vokietija, (Gali būt, kad dar Kinija. Nežinia kur buvau pagamintas).

  • Mėgstu keliauti 99%
  • Mėgstu pavalgyti 49%
  • Mėgstu pamiegoti 100%
InvisusMundi Facebook puslapis

Facebook

InvisusMundi.lt kelionių blogo facebook puslapis. Nuotraukų galerija. Skelbimai apie naujausius InvisusMundi.lt straipsnius.

Invisusmundi Youtube kanalas

Youtube

InvisusMundi.lt Youtube puslapis. Kamilės ir Tautvydo filmukai iš kelionių po Europą, Aziją, Australiją.

Instagram

Kamilės Jokšaitės Instagram puslapis. Naujausios Kamilės nuotraukos iš kelionių po pasaulį ir kasdienio gyvenimo.

Twitter

Tautvydo Šlevo Twitter puslapis. Skelbimai susiję su kelionėmis, keliautojais ir visomis kitomis įmanomomis temomis.

APIE MUS SPAUDOJE

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Irano ir Vakarų pasaulio nesantaikos istorija

IRANO IR VAKARŲ PASAULIO NESANTAIKOS PRIEŠISTORĖ 1911m. liepos 19d. prie Prancūzijos okupuoto Maroko krantų pasirodė kaikas grėsmingo. Tai buvo tiems laikams labai ypatingas laivas, dislokuotas vokiečių kariuomenės. Kuo jau toks ypatingas? Ogi tuo, kad galėjo plaukti...

7 + 2 =