• Paliekame Krokuvą

  2016 liepos 20d.

  Skiepų beieškant

  Kėlėmės anksti. Kadangi vakare Kamilė montavo filmuką apie mūsų nuotykius Krokuvoje, straipsnio rašymą pasilikau rytui. Pusryčiavome hostelyje 8 valandą ryto. Valgomajame vyravo mirtina tyla. Pavyko nepasidaryti gėdos. Turiu polinkį į apsidrabstymą iki ausų. Padėtį pakeitė pusryčiauti atėję linksmieji ispanai. Jie juokėsi bendraudami tarpusavyje, o mes juokėmės iš jų. Patvirtinu – juokas užkrečiamas!

  Skiepu centrasHostelį palikome 11 valandą. Patraukėme skiepų centro link. Kamilei reikėjo pasiskiepyti nuo hepatito A. Ten dirbantys medikai pakraipė galvas išgirdę apie mūsų planus ir apgailestavo, jog reikiamos vakcinos neturi. Buvome nukreipti į kitą vietą esančią už trijų kilometrų.

  Kartu su Kamile skiepijosi vienuolė. Po procedūros pasiteiravo kaip Kamilė jaučiasi ir palinkėjo sėkmės. Jos skiepų pasas buvo pilnut pilnutėlis – turbūt didi keliautoja.

  Paliekame miestą ir ieškome vietos nakvynei

  Kamilė KrokuvojePagrindinis dienos tikslas buvo išvykti iš Krokuvos. Info centre sužinojome jog viešuoju transportu tektų važiuoti tris kartus persėdant ir tai nemažai atsieitų. Pasirinkome „lengvesnį“ kelią – eiti.

  Per kelias valandas pasiekėme Krokuvos pakraštį ir įsikūrėme gražaus parko viduryje – medžių apsuptyje. Kadangi jau temo, praeinantys žmonės mūsų žalios palapinės nepastebėjo. Tik retsykiais pasisveikindamas amteldavo vienas kitas šunelis.

  Krokuva_vaizdas-is-palapines

  Prieš užmigdami užvalgėme pašildytų, bet toli gražu ne išvirusių makaronų bei žuvies konservų. Virimo metodas naudojant degų skystį, naudojamą siekiant lengviau įkurti židinį ar laužą, nepasitvirtino. Per mažai kaitros. Teks ieškoti spirito…

  Aptarę dienos nuotykius užmigome saldžiu ir giliu miegu…

  P.S. Šią dieną neskaičiuojant skiepų išleidome mažiau nei du eurus (išlaidos maistui).

  Komentarai
  Post Tagged with , , ,
Comments are closed.