Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patarimai keliaujantiems


Patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus

„Patarimai keliaujantiems“ skiltyje skelbsime patarimus remdamiesi savo patirtimis, kolegų keliautojų pasakojimais. Patarimai bus suskirstyti į kategorijas, pagal tai į kokią šalį keliaujantiems jie yra skirti. Aprašysime ką reikia žinoti vykstant į šalį, kaip gauti tos šalies vizą, kaip keliauti viešuoju transportu ar pakeleivingais automobiliais ir kur geriausios vietos stabdyti automobiliams. Stengsimės patarti kaip keliauti kuo pigiau. Pvz.: į ką atkreipti dėmesį renkantis viešbutį, kaip naudotis tokiomis svetainėmis, kaip Couchsurfing.com, kur kokie maisto produktai nebrangūs. Pateiksime aprašymus vietų, kurias norint aplankyti nereikalingas bilietas. Pasidalinsime savo patirtimis, kur kreipėmės pagalbos nemalonių įvykių atveju, kur radome nemokamą bevielio interneto (WiFi) ryšį, kokios vietinės Sim kortelės su internetu kiekvienoje šalyje geriausios. Patarsime, ką verta pasiimti keliaujant į ilgą kelionę norint sutaupyti pinigų ir ko geriau neimti, kad kuprinė netaptų per sunki. Pateiksime savo naudojamos įrangos aprašymus su nuotraukomis, nuorodomis į gamintojų puslapius ir pavyzdžiais, kada kelioninė įranga mus nuvylė. Taip pat skiltyje „Patarimai keliaujantiems“ skelbsime kitų keliautojų sutiktų mūsų kelionėje aplink pasaulį pamokančias istorijas. Papasakosime, kur mes patys ieškome informacijos vienu ar kitu klausimu, kokias klaidas esame padarę iš kurių galima pasimokyti ir kaip jų išvengti.

Patarimai keliaujantiems vykstantiems į Iraną.

Patarimas keliaujantiems į Isfahan miestą Irane: jei ketinate aplankyti Jameh mečetę, palaukite 17 valandos vakaro. Tuo metu bilietų kasos užsidarys ir galėsite mečetę aplankyti nemokamai. Kitu atveju teks sumokėti apie 5 eurus už bilietą. Tikėtina, kad kitose Isfahano mečetėse tvarka tokia pati.

Pasidalinkite savo istorijomis

Žinome, kad Lietuvoje žmonių yra keliaujančių ne vienerius metus, sukaupusių neįkainojamą patirtį. Neretai apie lietuvius keliautojus sužinome iš atsitiktinai sutiktų užsieniečių. Jei ir jūs turite istoriją ar patarimą keliaujantiems į svetimus kraštus, kuriuo galite pasidalinti ar norite papasakoti apie savo kelionę rašykite mums elektroniniu paštu invisusmundi(eta)gmail.com ir jūsų straipsnį patalpinsime Invisusmundi.lt svetainėje.

Šio patyrusio dviratininko patarimai keliautojams būtų naudingi visiems kelionių dviračiais entuziastams.

Šio žmogaus patarimai keliaujantiems ar ketinantiems pradėti keliauti dviračiais būtų labai naudingi. Jau daug mėnesių jis keliauja po pasaulį dviračiu. Sutikome jį savo kelionės autostopu po Turkiją metu.