STRAIPSNIŲ RAŠYTOJAI

NORI PARAŠYTI STRAIPSNĮ INVISUSMUNDI.LT ?

Dėkojame už Tavo susidomėjimą!

Jeigu esi čia, turbūt turi ką pasakyti skaitytojams. Gal išsiruošei į kelionę ir nori pasidalinti įspūdžiais? Galbūt kelionės ir tolimi kraštai yra tavo aistra? Nori papasakoti apie būdus keliauti pigiau, kaip keliauti autostopu ir nepakliūti į bėdą, kur labiausiai verta nuvykti „maištingoms sieloms“, o kur garbiems senjorams? Galiausiai, gal pats rašai kelionių blogą ir nori, kad apie jį sužinotų platesnis skaitytojų ratas? Tokiu atveju šis pasiūlymas tau.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Apie ką galiu rašyti?

Pačiomis įvairiausiomis temomis. Straipsnių temos galėtų būti tokios: tavo kelionių nuotykiai, kelionės autobusu, automobiliu ar traukiniais, agentūrų organizuojamos ar tavo paties susiorganizuotos kelionės, patarimai keliautojams, interviu su jais, patarimai, kaip keliauti pigiau, kur vykti verta, o kur nelabai, „solo“ kelionės ar kelionės poroje, iššūkiai ir pamokos kelionių metu, atsiliepimai apie kelionių knygas, geriausi filmai apie keliones, Lietuvos ir užsienio keliautojai, jų kelionių blogų aprašymai ir t.t. Itin naudingi būtų praktiniai patarimai: nuo kokių ligų verta pasiskiepyti, keliaujant į vieną ar kitą kraštą, kaip planuoti biudžetą, kaip išsirinkti gerą inventorių. Jei manai, kad turi ką pasakyti, mes patys galime užduoti tau klausimų ir parašyti „interviu“ tipo straipsnį. Kaip matai, temų straipsnių rašymui gali būti tūkstančiai pačių įvairiausių. Use your imagination.

  • Ar turėčiau pasidalinti su jumis idėjomis, prieš pradėdamas rašyti?

Geriausia būtų jei pasidalintum. Galbūt drauge mums kiltų kažkokių naujų idėjų. Bet kokiu atveju – tavo straipsniai laukiami, net jei iš anksto apie jo rašymą nepranešei. Savaime suprantama,  kartais įkvėpimas ateina netikėtai. Su mumis susisiekti gali elektroninio pašto adresu invisusmundi(@)gmail.com arba tam skirtoje formoje, šio puslapio apačioje.

  • Kokios pagrindinės taisyklės straipsnių rašymui?

Pagrindinė taisyklė – tekstas turi būti unikalus, t.y. anksčiau neskelbtas jokioje kitoje svetainėje, nenukopijuotas iš laikraščių ar žurnalų. Žinoma, trumpos citatos visada sveikintinos. Taip pat netoleruotini keiksmažodžiai, agresija ir diskriminacija. Tekstas turėtų būti rišlus ir, pageidautina, be rašybos klaidų.

  • Kokios naudos galiu tikėtis, tapęs InvisusMundi.lt straipsnių rašytoju?

Turėsi progą pasidalinti savo nuotykiais ir kelionės įspūdžiais su visuomene. Taip pat, tai padės skleisti žinią apie save. Straipsnyje galėsi pasidalinti nuoroda į savo paties svetainę, „facebook“ ar „instagram“ puslapį, „youtube“ kanalą. Nuorodą su tam tikru raktažodžiu padės pakelti tavo asmeninį puslapį „google“ paieškos sistemoje. Taip pat įdomiai parašytas straipsnis neabejotinai pritrauks daugiau užsakovų. Pasidalinsime juo savo „facebook“ puslapyje ir kituose socialiniuose tinkluose. Reklamuosime mokama „facebook“ reklama. Bėgant laikui ir didėjant svetainės lankomumui jūsų straipsnį skaitys vis daugiau žmonių.

  • Ar mokate tekstų rašytojams už straipsnius?

Kolkas mūsų blogas negauna jokių pajamų. Tai yra tiesiog mūsų hobis. Savaime suprantama už šaunius ir naudingus straipsnius, pritraukiančius solidų skaitytojų skaičių mielai sutiktume atsilyginti. Ypač tai gali būti įdomu užkietėjusiams keliautojams, šiuo metu besiblaškantiems kur nors po Indiją ar Nepalą ir bandantiems surinkti lėšų sekančiai kelionės dienai. Visada stengsimės padėti keliaujantiems autostopu, savanoriaujantiems trečiojo pasaulio šalyse ar tiesiog ieškantiems gyvenimo prasmės svečiuose kraštuose.

  • Ar ilgai InvisusMundi.lt bus reikalingi straipsnių rašytojai?

Tekstų autoriai bus reikalingi tol, kol gyvuos mūsų blogas. Tikimės, kad taip bus amžinai, arba bent jau dar kokį šimtą metų, jeigu duos Dievas mums tiek gyvent.

Kita informacija

Daugiau informacijos ir nuorodas į mūsų „facebook“ ir „youtube“ puslapius rasite skiltyje „Apie mus„. Svetainių savininkams gali būti įdomu skiltis „Reklamos mainai„. Jei nusprendėte tapti InvisusMundi.lt straipsnių rašytoju ar galite rekomenduoti žmogų, kurį tai domintų, susisiekite su mumis el. paštu invisusmundi(@)gmail.com ar užpildę formą apačioje.

3 + 1 =