REKLAMA

REKLAMOS MAINAI, NEMOKAMA REKLAMA SVETAINEI

BENDRADARBIAUKIME: REKLAMOS APSIKEITIMAS

Kviečiame bendradarbiauti svetainių, „facebook“ puslapių ir „youtube“ kanalų savininkus. Siūlome keistis tekstine reklama, reklaminiais „baneriais“, straipsniais su atgaline nuoroda į partnerio puslapį, „facebook“ reklama, reklamos pirkimas ar pardavimas ir t.t. Kiekvieną reklamos mainų galimybę aptarsime atskirai. Susisiekti su mumis galite el. pašto adresu invisusmundi(@)gmail.com.

APSIKEITIMAS TEKSTINE REKLAMA

Svetainių savininkams siūlome keistis tekstine reklama įvairiose puslapio vietose: šoniniame meniu, puslapio apačioje ir t.t. Galimos nuorodos ir ne į pagrindinius svetainės puslapius. Galite nuorodą sudaryti patys arba norimoje vietoje įterpti vieną iš mūsų pateiktų html kodų –> Html kodai. Apačioje matote nuorodų pavyzdžius. Taip pat galite pažymėti nuorodą, paspausti dešinį pelės mygtuką, paspausti „inspect“ arba „apžiūrėti“ ir atsivėrusiame lange nukopijuoti visą paryškintą kodą.

APSIKEITIMAS REKLAMINIAIS BANERIAIS

Taip pat siūlome keistis vaizdine reklama – reklaminiais įvairių dydžių baneriais. Kaip ir tekstinės reklamos, banerių talpinimo vietos gali būti tokios: puslapio viršuje, šoniniame meniu, puslapio apačioje ir tekstuose. Galime pritaikyti reklamas prie jūsų svetainės spalvų ir išmatavimų. Pateikiame keletą skirtingų formų ir dydžių banerių pavyzdžių. Dešinėje – 160x600 dydžio baneriai, kuriuos parsisiuntę, matmenis galite keisti. Apačioje – 336x280 ir 300x250 dydžio baneriai. Įkėlę pasirinktą paveikslėlį į svetainę galite nustatyti jam nuorodą į pagrindinį ar šalutinį „invisusmundi.lt“ puslapį.

336x280

300x250

Įdomūs faktai apie Rusiją

ĮDOMŪS FAKTAI APIE RUSIJĄ Rusija yra didžiausia šalis visoje žemėje. Rusijos plotas - 17.098.242km² (neįskaitant Krymo). Beveik toks pat, kaip planetos Plutono (17.950.000 km²). Rusija turi apie 144mln. gyventojų. Maždaug 73.8% šios milžinės populiacijos gyvena...

Įdomūs faktai apie Škotiją

ĮDOMŪS FAKTAI APIE ŠKOTIJĄ Dabartinės Škotijos teritorija apgyvendinta jau tūkstančius metų. 43m. romėnai sėkmingai įsiveržė į Britaniją ir nuolatos kariavo su vietiniais kaledoniečiais (senovės škotais). Maždaug 13a. Aukštutinėje Škotijoje įsitvirtino klanų sistema....

APSIKEITIMAS ATGALINĖMIS NUORODOMIS

Taip pat galimi atgalinių nuorodų (angl. backlink) manai tekstuose: straipsniuose, aprašymuose ir t.t. Tai yra vienas iš geriausių variantų.

MIŠRŪS MAINAI

Pvz. jūs savo svetainėje patalpinate banerį su nuoroda į mūsų puslapį, o mes straipsnyje patalpiname nuorodą į jūsiškį ir panašiai. Taip pat galima į tai įtraukti ir daugiau svetainių. Pavyzdžiui jūs savo svetainėje „A“ įdedate nuorodą į mūsų svetainę „Invisusmundi“, o mes nuorodą į jūsų puslapį dedame kitame mums priklausančiame tinklalapyje „C“. Arba jūs patalpinate atgalinę nuorodą viename iš savo straipsnių, o mes reklamuojame jus savo „facebook“ puslapyje. 2017.10.31 Invisusmundi.lt svetainės kriterijai: Moz Rank – 4.89, Domain Authority – 16.89, Page Authority – 28.87, Backlinks – 315. Duomenys iš http://www.checkmoz.com.

REKLAMOS PIRKIMAI IR PARDAVIMAI

Sutiktume tiek pirkti reklamą jūsų svetainėje, „facebook“ puslapyje ar „youtube“ kanale tiek parduoti savojoje, jei ji atitinka kelis reikalavimus, kuriuos pateiksime netrukus.

PIRKTUME JŪSŲ SVETAINĘ / BLOGĄ KELIONIŲ TEMA

Jei kurį laiką rašote kelionių dienoraštį ar jums priklauso kitokio tipo svetainė kelionių tema ir ketinate ją parduoti – siūlykite. Taip pat gali tikti tinklapiai su viešbučių aprašymais, istorijos, geografijos ar panašia tema.

REIKALAVIMAI REKLAMOS MAINAMS

Geriausia jei jūsų svetainė ar atskiri straipsniai parašyti vienos ar kelių iš šių temų pagrindu:

 • kelionės
 • geografija,
 • keliautojai,
 • žygiai, maršrutai,
 • lankytinos vietos,
 • kelionių nuotykiai,
 • turizmas Lietuvoje,
 • turizmas užsienyje,
 • filmai apie keliones,
 • knygos apie keliones,
 • užsienio šalių istorija,
 • politinė situacija užsienyje.

Jei jūsų svetainė nepriklauso nei vienai iš šių kategorijų – ne bėda. Vistiek lauksime jūsų pasiūlymų. Svarbu: netinka niekas, kas susiję su alkoholiu, smurtu, pornografija, nelegalia programine įranga, piratiniais filmais, žaidimais ir t.t. Rašykite mums invisusmundi(@)gmail.com.

11 + 1 =