REKLAMA

REKLAMOS MAINAI, NEMOKAMA REKLAMA SVETAINEI

BENDRADARBIAUKIME: REKLAMOS APSIKEITIMAS

Kviečiame bendradarbiauti svetainių, „facebook“ puslapių ir „youtube“ kanalų savininkus. Siūlome keistis tekstine reklama, reklaminiais „baneriais“, straipsniais su atgaline nuoroda į partnerio puslapį, „facebook“ reklama, reklamos pirkimas ar pardavimas ir t.t. Kiekvieną reklamos mainų galimybę aptarsime atskirai. Susisiekti su mumis galite el. pašto adresu invisusmundi(@)gmail.com.

APSIKEITIMAS TEKSTINE REKLAMA

Svetainių savininkams siūlome keistis tekstine reklama įvairiose puslapio vietose: šoniniame meniu, puslapio apačioje ir t.t. Galimos nuorodos ir ne į pagrindinius svetainės puslapius. Galite nuorodą sudaryti patys arba norimoje vietoje įterpti vieną iš mūsų pateiktų html kodų –> Html kodai. Apačioje matote nuorodų pavyzdžius. Taip pat galite pažymėti nuorodą, paspausti dešinį pelės mygtuką, paspausti „inspect“ arba „apžiūrėti“ ir atsivėrusiame lange nukopijuoti visą paryškintą kodą.

APSIKEITIMAS REKLAMINIAIS BANERIAIS

Taip pat siūlome keistis vaizdine reklama – reklaminiais įvairių dydžių baneriais. Kaip ir tekstinės reklamos, banerių talpinimo vietos gali būti tokios: puslapio viršuje, šoniniame meniu, puslapio apačioje ir tekstuose. Galime pritaikyti reklamas prie jūsų svetainės spalvų ir išmatavimų. Pateikiame keletą skirtingų formų ir dydžių banerių pavyzdžių. Dešinėje – 160x600 dydžio baneriai, kuriuos parsisiuntę, matmenis galite keisti. Apačioje – 336x280 ir 300x250 dydžio baneriai. Įkėlę pasirinktą paveikslėlį į svetainę galite nustatyti jam nuorodą į pagrindinį ar šalutinį „invisusmundi.lt“ puslapį.

336x280

300x250

Sausas badavimas: kaip teisingai pasninkauti?

SAUSAS BADAVIMAS: KAS TAI YRA? Sausas badavimas, dar žinomas kaip sausas pasninkavimas, yra sąmoningas bet kokio maisto ir skysčių atsisakymas tam tikrą laiką. Dažniausiai sausas badavimas pasitelkiamas siekiant atstatyti fizinį (kūno) ir sielos balansą, pasinaudojant...

Savarankiška kelionė į Kiprą – Ar verta?

SAVARANKIŠKA KELIONĖ Į KIPRĄ "Jūs jiems it koks senas lagaminas be rankenų: mažai naudingas, bet išmesti gaila!" juokais mano tėčiui tarė Pafoso karalių kapavietėje sutiktas keliautojas iš Joniškio. Pirmą kartą per pastaruosius trejus metus leidomės į nuotykį su...

APSIKEITIMAS ATGALINĖMIS NUORODOMIS

Taip pat galimi atgalinių nuorodų (angl. backlink) manai tekstuose: straipsniuose, aprašymuose ir t.t. Tai yra vienas iš geriausių variantų.

MIŠRŪS MAINAI

Pvz. jūs savo svetainėje patalpinate banerį su nuoroda į mūsų puslapį, o mes straipsnyje patalpiname nuorodą į jūsiškį ir panašiai. Taip pat galima į tai įtraukti ir daugiau svetainių. Pavyzdžiui jūs savo svetainėje „A“ įdedate nuorodą į mūsų svetainę „Invisusmundi“, o mes nuorodą į jūsų puslapį dedame kitame mums priklausančiame tinklalapyje „C“. Arba jūs patalpinate atgalinę nuorodą viename iš savo straipsnių, o mes reklamuojame jus savo „facebook“ puslapyje. 2017.10.31 Invisusmundi.lt svetainės kriterijai: Moz Rank – 4.89, Domain Authority – 16.89, Page Authority – 28.87, Backlinks – 315. Duomenys iš http://www.checkmoz.com.

REKLAMOS PIRKIMAI IR PARDAVIMAI

Sutiktume tiek pirkti reklamą jūsų svetainėje, „facebook“ puslapyje ar „youtube“ kanale tiek parduoti savojoje, jei ji atitinka kelis reikalavimus, kuriuos pateiksime netrukus.

PIRKTUME JŪSŲ SVETAINĘ / BLOGĄ KELIONIŲ TEMA

Jei kurį laiką rašote kelionių dienoraštį ar jums priklauso kitokio tipo svetainė kelionių tema ir ketinate ją parduoti – siūlykite. Taip pat gali tikti tinklapiai su viešbučių aprašymais, istorijos, geografijos ar panašia tema.

REIKALAVIMAI REKLAMOS MAINAMS

Geriausia jei jūsų svetainė ar atskiri straipsniai parašyti vienos ar kelių iš šių temų pagrindu:

 • kelionės
 • geografija,
 • keliautojai,
 • žygiai, maršrutai,
 • lankytinos vietos,
 • kelionių nuotykiai,
 • turizmas Lietuvoje,
 • turizmas užsienyje,
 • filmai apie keliones,
 • knygos apie keliones,
 • užsienio šalių istorija,
 • politinė situacija užsienyje.

Jei jūsų svetainė nepriklauso nei vienai iš šių kategorijų – ne bėda. Vistiek lauksime jūsų pasiūlymų. Svarbu: netinka niekas, kas susiję su alkoholiu, smurtu, pornografija, nelegalia programine įranga, piratiniais filmais, žaidimais ir t.t. Rašykite mums invisusmundi(@)gmail.com.

10 + 6 =